Náš příběh

Značka Palmapure

Náš příběh začal inspirací z cest. S myšlenkou nabídnout vlastní kosmetiku s dezinfekčními účinky, která by byla přívětivá k pokožce, nepálila, nelepila a nevysušovala kůži, jsme si pohrávali od návštěvy Asie, kde byla dezinfekce běžná a snadno dostupná téměř na každém rohu. Chtěli jsme lidem dopřát to nejlepší z unikátní kombinace kosmetiky a ochrany před bakteriemi nebo viry. A tak vznikl sen, který se díky partě nadšenců a píli zkušených a kvalitních vývojářů z farmaceutického průmyslu stal skutečností.

Naše dezinfekce rukou byla vyvinuta odborným týmem startupu (podporovaného známým podnikatelem Sergem Borensteinem), jako první z řady produktů PalmaPure již v roce 2013. Výsledkem vývoje a odborné certifikace se stal vysoce účinný a přitom pro ruce citlivý ochranný dezinfekční přípravek. 

Zadání pro team vývojářů bylo vytvořit vysoce kvalitní roztok, který nelepí, nevysušuje, je svěží a vysoce čistí a dezinfikuje. Produkt se podařilo vyvinout k naprosté spokojenosti týmu, ale především celé řady klientů PalmaPure. Je snadno použitelný v kancelářích, doma, v obchodech, dopravních prostředcích i ve veřejném prostoru stejně jako ve fitness centrech, či kulturních prostorách atd.

Dnes náš tým pod značkou PalmaPure pracuje na vývoji dalších přírodních a udržitelných výrobků pro péči o pleť a parfémů špičkové kvality.

palmapure-logo (1) 

Opravdu šetrná dezinfekce

Díky naší vlastní receptuře z roku 2013 jsme vytvořili Palmapure Originál, který snoubí účinky hydratační péče a zároveň 100% chrání vaši pokožku před viry a bakteriemi stejně, jako to dělají roztoky používané ve zdravotnictví. Můžete ho bez obavy používat celý den, aniž by škodil vaší pokožce nebo obtěžoval okolí nepříjemným zápachem. Dokonalá účinnost, na kterou se můžete spolehnou, jemná vůně a příjemný pocit z častého používaní jsou pro všechny produkty Palmapure zásadní.

Palmapure je prostě jiný. Je vhodný jak pro děti, tak pro nejstarší. I pro citlivější typ pokožky je náš produkt vhodný a účinný, což deklaruje dermatologické testování . Minimální dráždivost a vysoká kožní snášenlivost umožňuje použití skutečně pro každého. Použití našeho produktu je pohodlné a díky parfemaci (například s vůní vanilky) také příjemné, ať už jste v kanceláři, ve vlaku, fitku nebo ve škole. Ne všechny účinné dezinfekce totiž musí být cítit po alkoholu, jako je tomu třeba u klasických anti covid dezinfekcí. 

 PalmaPure667PalmaPure691PalmaPure602_1

 

Bezpečnost a zdraví

Při výběru složek a výrobce dezinfekčního prostředku jsme měli nejvyšší požadavky, abychom vyrobili produkt maximální kvality.

Naše certifikované výrobky jsou na špičkové úrovni také díky výběru nejkvalitnějších surovin a pečlivou výrobou. Dezinfekční roztok je míchán ve světově proslulé olomoucké společnosti Farmak Moravia, a.s.

 

Kompletní sortiment

Kdo by si v roce 2013 v době vývoje naší dezinfekce rukou, dokázal představit situaci, v jaké se svět nachází dnes. Již od prvních zmínek o viru covid-19 neúnavně pracujeme, abychom s naší značkou uspokojili urgentní potřeby našich klientů v tomto mimořádném období.

Můžeme vám proto nyní, v době největší potřeby představit komplexní nabídku od 7 různých balení (které uspokojí každého našeho klienta od nemocnic a lékáren po velké obchodní domy i malé provozovny živnostníků) po sterilní roušky, jednorázové rukavice a rychlotesty na covid-19.

 

PalmaPure471PalmaPure452PalmaPure434

 

Individuální nabídka

Spojte se s naším obchodním oddělením ohledně jakéhokoli z našich produktů. Rádi vám s vašimi konkrétními potřebami pomůžeme a poradíme.
Všechny naše produkty jsou skladem a připraveny k expresnímu doručení po celé ČR a Evropě.

 

Obchodní zástupci 

 

Aneta Ženíšková
Email: aneta.zeniskova@palmapure.cz
Telefon: 721 162 326
Tomáš Pecha
Email: tomas.pecha@palmapure.cz
Telefon: 774 250 406

veletrhy-palmapure_9983

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení