O nás

Značka

Naše dezinfekce rukou byla vyvinuta odborným týmem startupu (podporovaného známým podnikatelem Sergem Borensteinem), jako první z řady produktů PalmaPure již v roce 2013. Výsledkem vývoje a odborné certifikace se stal vysoce účinný a přitom pro ruce citlivý ochranný dezinfekční přípravek. 

Zadání pro team vývojářů bylo vytvořit vysoce kvalitní roztok, který nelepí, nevysušuje, je svěží a vysoce čistí a dezinfikuje. Produkt se podařilo vyvinout k naprosté spokojenosti týmu, ale především celé řady klientů PalmaPure. Je snadno použitelný v kancelářích, doma, v obchodech, dopravních prostředcích i ve veřejném prostoru stejně jako ve fitness centrech, či kulturních prostorách atd.

Dnes náš tým pod značkou PalmaPure pracuje na vývoji dalších přírodních a udržitelných výrobků pro péči o pleť a parfémů špičkové kvality.

logox1 

Bezpečnost a zdraví

Při výběru složek a výrobce dezinfekčního prostředku jsme měli nejvyšší požadavky, abychom vyrobili produkt maximální kvality.

Naše certifikované výrobky jsou na špičkové úrovni také díky výběru nejkvalitnějších surovin a pečlivou výrobou. Dezinfekční roztok je míchán ve světově proslulé olomoucké společnosti Farmak Moravia, a.s.

  

Kompletní sortiment

Kdo by si v roce 2013 v době vývoje naší dezinfekce rukou, dokázal představit situaci, v jaké se svět nachází dnes. Již od prvních zmínek o viru covid-19 neúnavně pracujeme, abychom s naší značkou uspokojili urgentní potřeby našich klientů v tomto mimořádném období.

Můžeme vám proto nyní, v době největší potřeby představit komplexní nabídku od 7 různých balení (které uspokojí každého našeho klienta od nemocnic a lékáren po velké obchodní domy i malé provozovny živnostníků) po sterilní roušky, jednorázové rukavice a rychlotesty na covid-19.

 Mastercard 408x300

 

Individuální nabídka

Spojte se s naším obchodním oddělením ohledně jakéhokoli z našich produktů. Rádi vám s vašimi konkrétními potřebami pomůžeme a poradíme.
Všechny naše produkty jsou skladem a připraveny k expresnímu doručení po celé ČR a Evropě