Doprava zdarma při nákupu nad 1200 Kč

Kdo jsme

Jsme český startup PalmaPure. 

Náš příběh začal inspirací z cest, s myšlenkou nabídnout vlastní kosmetiku s dezinfekčními účinky, která by byla přívětivá k pokožce. Chtěli jsme lidem dopřát to nejlepší z unikátní kombinace kosmetiky a ochrany před bakteriemi nebo viry. A tak vznikl sen, který se díky píli zkušených a kvalitních vývojářů z farmaceutického průmyslu stal skutečností. 

Vyvinuli jsme tak v olomoucké společnosti díky naší receptuře vlastní kosmetický produkt na ruce, který je unikátní především svými parfemacemi, výživovou složkou a ověřenými dezinfekčními účinky.  V nabídce máme 3 různé parfemace - vanilku, bílý čaj a grapefruit. Vyzkoušet můžete také naši limitovanou edici Flannel a Cashmere. Všechny tyto roztoky nejen krásně voní, ale jsou také obohacené o panthenol a glycerol, tudíž nevysušují ruce a na rukou nelepí a nepálí, jako je tomu u jiných konkurenčních produktů.

Naše produkty jsou tedy jak dermatologicky testované, tak také testované a schválené Státním zdravotním ústavem.

Tento rok bude ve znamení dokončení vývoje nových kosmetických produktů, kterými rozšíříme naše portfolio.

 

Palma Pure-1008 (1)

 

 


 

 

Náš tým 

hana-samuelova-palmapure

Hana Samuelová

Co-Founder 

Motto: Věřte svým instinktům.

 

   aneta-zeniskova

Aneta Ženíšková

Sales manager

Motto: Znovu a lépe.

 

livia-pirohanicova

Lívia Pirohaničová

Marketing manager

Motto: When the dream comes true.

 

 

 

 


 

Naše hodnoty

 

pure-pure_ikony_udrzitelnost-color

Udržitelnost a ohleduplnost

Ohleduplnost k životnímu prostředí je přirozenou součástí našich aktivit již od samého začátku. Všechny naše produkty jsou vyrobeny a testovány šetrně, s ohledem k přírodě a nejsou testovány na zvířatech.

  

pure-pure_ikony_ceska_firma-color

Jsme 100% česká firma 

Sídlíme v Praze a naprostou většinu naší kosmetiky vyvíjíme a vyrábíme v České republice. Na vývoji produktů spolupracujeme s profesionály a vývojáři české společnosti FARMAK MORAVIA. Používáme primárně suroviny českého původu, které procházejí pečlivým výběrem našich specialistů. S hrdostí podporujeme lokální dodavatele.

  

pure-pure_ikony_sport-color

Podporujeme české sportovce

Záleží nám na tom, abychom pomáhali zviditelňovat české talentované sportovce ve světe. V roce 2021 jsme proto byli hlavním partnerem závodnice Olgy Ollie Roučkové v rámci závodu Rallye Dakar.

   

Přečtěte si naše další hodnoty

 


 

Sledujte nás na sociálních sítích

 

instagram-palmapure

Facebook purepuredot